Pristatymas

Prekes pristatome naudodamiesi Lietuvos pašto  ir kurjerių tarnybų paslaugomis.

Jei prekės laikinai neturėtume sandėlyje, susisieksime su Jumis ir suderinsime užsakymo vykdymo laiką. Įprastai užsakymas išsiunčiamas gavus apmokėjimą, arba gavus užsakymo patvirtinimą telefonu, jei pasirinkote mokėjimą grynaisiais pristatymo metu.
 
Lietuvos paštu pristatomų siuntų kainos:

Kai užsakytų prekių bendras svoris su pakuote iki 2 kg - pristatymo kaina 2.90 EUR.
Kai užsakytų prekių svoris su pakuote didesnis nei 2 kg pristatymo kaina 3.50 EUR.

Siunčiama registruota pirmenybine siunta, prekės pristatomos į Jūsų pašto skyrių. Pristatymo trukmė 3-5 darbo dienos.
 
Kurjerių tarnybos pristatomų siuntų kainos:

Kai užsakytų prekių bendras su pakuote svoris iki 2 kg - pristatymo kaina 3.50 Eur
Kai užsakytų prekių bendras svoris daugiau kaip 2 kg - pristatymo kaina 4.30 Eur

Prekės pristatomos nurodytu adresu darbo valandomis. Kurjeris su Jumis susisieks ir suderins pristatymo laiką. Pristatymo trukmė 2-4 darbo dienos.

Dėmesio! Jei pasirinksite mokėjimą už prekes pristačius prekę, ši paslauga papildomai kainuos 2,00 EUR. Taigi rekomenduojame apmokėti bankiniu pavedimu - taip pigiau.
 

* Jeigu užsakytos prekės yra nestandartinio dydžio ar labai didelio svorio (pvz. švediška sienelė),  jei prekes reikia siųsti į Kuršių Neriją arba UŽSIENĮ, jei reikia ypatingai greitai gauti siuntą, pristatymo sąlygas derinsime su Jumis individualiai. 
Labai prašome nurodyti teisingą telefono numerį, kad būtų galima operatyviai susiekti su Jumis iškilus klausimams dėl prekių ar pristatymo. Neprisiskambinęs kurjeris gali nepristatyti užsakymo.