Apie UAB EKO PRO elektroninės parduotuvės ekomed.lt privatumo politiką:

• Mes rūpinamės, kad mūsų klientų duomenys būtų saugūs.
• UAB EKO PRO registruota  Asmens duomenų valdytojų valstybės registre, kodas P5069

Asmeninių duomenų kaupimas

Asmeniniai duomenys - tai informacija, kuri leidžia identifikuoti vartotoją, pvz.: vardas, pavardė, adresas, el. paštas ir pan. UAB EKO PRO nerenka asmeninių duomenų apie Jus, išskyrus tuos atvejus, kai Jūs patys juos pateikiate (t.y. kai užsisakote mūsų gaminius, prenumeruojate nemokamas naujienas arba registruojatės specialiose akcijose).

Asmeninių duomenų naudojimas ir atskleidimas

Asmeninius Jūsų duomenis UAB EKO PRO naudoja tik išskirtiniais techniniais svetainės administravimo tikslais, kad būtų galima suteikti prieigą klientams prie tam tikros informacijos arba susisiekti su klientu. UAB EKO PRO neperduos Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims komerciniais ar reklamos tikslais. UAB EKO PRO darbuotojai gerbia savo klientų asmeninių duomenų konfidencialumą.

Pasirinkimo laisvė

Jūs patys sprendžiate, kokius savo duomenis atskleisti mūsų įmonei. Nutarę neatskleisti savo duomenų, Jūs prarandate galimybę naudotis kai kuriais ekomed.lt svetainės ištekliais.

Automatiškai įrašoma informacija (be asmeninių duomenų)

Jūsų apsilankymo ekomed.lt svetainėje metu pagrindinė ne asmeninė informacija (apsilankymų skaičius, paieškos raktiniai žodžiai, vidutinis svetainėje praleistas laikas, aplankyti puslapiai) yra įrašoma automatiškai (tai nepriklauso nuo registracijos). Ši informacija yra naudojama svetainės prieinamumui stebėti ir turiniui bei funkcionalumui gerinti. Jūsų duomenys nėra naudojami jokiems kitiems tikslams ar perduodami tretiesiems asmenims.

Slapukai

Slapukai yra mažos rinkmenos, laikinai saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske, kad, kitą kartą Jums apsilankius mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteris būtų atpažintas. Mūsų įmonė slapukus naudoja tik informacijai, susijusiai su svetainės lankomumu, rinkti.

Saugumas

UAB EKO PRO imasi visų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninius duomenis. Jūsų duomenys yra apsaugoti nuo praradimo, sunaikinimo, klastojimo, neteisėto naudojimo ir prieigos.

Informacija apie nepilnamečius

UAB EKO PRO pataria tėvams ir globėjams išmokyti savo vaikus atsargiai ir atsakingai naudoti savo asmeninius duomenis internete. Nepilnamečiai neturėtų palikti savo asmeninių duomenų ekomed.lt svetainėje be savo tėvų ar globėjų sutikimo. UAB EKO PRO nerenka ir nenaudoja nepilnamečių asmeninių duomenų be tėvų ar globėjų leidimo.

Nuorodos į kitus interneto puslapius

Ši privatumo politika taikoma http://www.ekomed.lt pradžios tinklalapiui, priklausančiam UAB EKO PRO. Pradžios tinklalapyje gali būti nuorodų į tinklalapius, kuriems ši saugumo politika netaikoma. Išeidami iš mūsų svetainės susipažinkite su kitų tinklalapių, kurie gali naudoti Jūsų asmeninę informaciją privatumo politika.

Teisė į informaciją

Jei turite klausimų dėl privatumo politikos arba Jūsų asmeninių duomenų naudojimo, prašome susisiekti su mumis. El. pašto adresas info@eko-pro.lt.
Gavę Jūsų prašymą, tuoj pat informuosime Jus apie Jums lankantis ekomed.lt svetainėje sukauptą Jūsų asmeninę informaciją raštu arba pagal galiojančius įstatymus.

Perspėjimas apie pasikeitimus

Informaciją apie visus mūsų privatumo politikos pasikeitimus pranešime mūsų svetainėje ir kitose vietose, kur tai yra būtina.